Image Image
Image
Parsiyel Taşımacılık

Kurumsal

Parsiyel Taşımacılık olarak uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamızın vizyonumuz zamanında, bütçe dostu, nitelikli hizmet üzerine kuruludur. İyi bir nakliyat hizmeti değil, en iyi nakliyat hizmetini sunma hedefiyle yola çıkan firmamız, bu anlayışını her hizmetine yansıtır. Profesyonel kadromuz bu alanda eğitimli, sertifika sahibi, deneyimli kiş...

Profesyonel Hizmet

1976'dan buyana siz müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz.

Sigortalı Taşıma Hizmeti

Kaza ve yol sigortamız ile eşyalarınız emin ellerde.

Nakliyeye Uygun Araçlar

Kapalı kasa araçlarımız ile eşyanıza hiç bir zarar gelmez.

Sunduğumuz parsiyel yük taşımacılığı Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin birçok kentinden liman, havalimanı ve karayolu seçenekleriyle gerçekleştirilebilmektedir.

Parsiyel Taşımacılık

HİZMETLERİMİZ

Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel Taşıma Hizmeti

Şehirlerarasında yapılacak olan parça eşya taşımacılık işlemleri ile eşya gönderiminiz daha güvenli ve daha uygun fiyat ile gerçekleştirilir. Aynı eşyanın kargo ile gönderiminde ambalajlama, mobilya sökümü gibi detaylar müşteriye ait olmak ile beraber oluşabilecek olan zarar durumunda da herhangi bir sigortadan yararlanmanız mümkün olmamaktadır.

Eşyanın yeni adrese sevk edilmesi sonrasında montajlama da teslim adresinde kargo firması tarafından sunulmamaktadır. Tüm bunların yanı sıra şehirlerarası yapılan parça eşya taşımacılıkta kargoya nazaran oldukça uygun olan fiyattan yararlanılması da mümkün olur.

Parsiyel Taşımacılık

MÜŞTERİ YORUMLARI