Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel taşımacılık, ihtiyaç anında bütün parsiyel taşıma taleplerine en güzel çözümü oluşturmaktadır. Ekip ruhu içerisinde gerçekleştirmiş olduğumuz parsiyel taşımacılık hizmetlerinde hızlı işlemler yapmaktayız. Güvenilir çözümler üreterek müşterilerimize her zaman ekonomik çözümleri yaşama fırsatı tanımaktayız. Grupaj yük taşıma çözümleri üreterek her zaman müşterilerimizin yanında olduğumuzu açıkça göstermekteyiz. Özellikle parça eşya taşıma taleplerini parsiyel parça eşya taşıma alanında uzmanlaşmış ekiplerle hizmet sektörü oluşturuyoruz. 

Parsiyel taşımacılık, eşyaları komple bir kamyoneti, kamyonu veya tırı dolduramayacak miktarda ve aynı rotada olan çok sayıda farklı müşteriler vardır ve aynı güzergâha gidecek olan bu farklı yükler, aynı araca yüklenir. Lojistik çözüme, parça eşya veya yük taşımacılığı da denmektedir. Peki, parsiyel taşımacılığın faydaları nelerdir?

  • Maliyeti ekonomik bir seviyeye çeker. Az yük için komple araç yerine parsiyel taşıma yöntemi, yüksek araç maliyetini ortadan kaldırır. Maliyet hesaplamasında yükün boyutları, miktarı ve tonajı önemlidir.
  • Kapıdan kapıya yükleriniz adresten teslim alınır ve adrese teslim edilir.
  • Bir nakliye sınıflandırılması gerekli değildir. Bu durum, yüklerin yeniden sınıflandırılmasıyla ilgili ek masraflardan kaçınmanıza yardımcı olabilir.
  • Daha az navlun, daha az hasar demektir. Parsiyel taşıma, yükleme ve boşaltma sırasında hasar görebilecek hassas gönderiler için ideal olabilir.