Evden Eve Nakliyat

Evden eve Taşımacılık ve Lojistik sektöründe kısa sürede adından söz ettiren, kendine özgü iş yapış biçimi, etkin hizmet anlayışını vurgulayan kurum kültürü ve planlı uygulamalar ile ülke çapında hatırı sayılır bir nakliye şirketi olmuştur. Derin bir gayretin ve emeğin sonunda meydana gelen Sezerler Nakliyat Evden eve taşımacılık, lojistik, depolama ve şehir içi ulaşım alanlarında faaliyet gösteren, hedeflerine emin adımlarla yürüyen bir şirketidir.

Sezerler Nakliyat gelişmesindeki en önemli aşamalardan biri de kurumsallaşma çabasıdır. Sezerler Nakliyat meydana getiren girişimlerin temeli ve gelişme merkezi olmuştur. Şirketin bir özelliği de Sezerler Nakliyatın ana ilkelerinden biri olan yönetici ve çalışanların yönetime katılmaları hususunun ilk olarak bu kuruluşta uygulamaya konulmasıdır.

Yıllardır taşıdığı değerlere bağlı kalan, Tecrübe ile kurumsal çözümler üreten Sezerler Nakliyat, sektörün tüm gerekliliklerini yerine getirmiş, taşımacılık faaliyetlerini içeren belgeleri edinmiş ve insana yatırım düsturu ile personel eğitimlerini aksatmamıştır.

Eşya Taşıma Fizibilite işlemleri

- Eşya taşıma planlaması ve teklif için ekspertiz (uzman inceleme ve tespit) yapılmaktadır.
- Teklifimizi kabulünüz halinde eşya taşıma günü belirlenir.
- Taşıma için gelecek ekiplerin tamamı sigorta kapsamında olup, şirketimizin bünyesinde gerekli eğitimleri almış ehil çalışma arkadaşlarımızdır.
- Eşya taşıma sigortası vereceğimiz teklifin içinde standart olarak tarafınıza sunulmuş olacaktır.

 

Eşya Taşıma Süreçleri

1. Taşıma günü, önceden tespit edilmiş ve taşımaya konu olan eşyalarınızın hacmine uygun kapalı çelik kasalı aracımız kapınızda hazır olacaktır.

2. Taşınacak olan eşyalarınızın personelimiz tarafından söküm ve paketleme işlemleri yapılacaktır.

2.a. Evinizde sökülmesi gereken tüm mobilyalar marangozumuz tarafından sökülerek, taşınılacak yerde tekrardan kurulumu yapılacaktır.

2.b. Mutfak eşyalarınız ve kırılacak eşyalarınız personelimiz tarafından paketlenip uygun kolilere yerleştirilerek taşınmaya hazır hale getirilir.

2.c. Oturduğunuz evde bulunan avize, stor perde, duvar montajları personelimiz tarafından sökülür ancak yeni yerleşeceğiniz eve montajı yapılmamaktadır.

2.d. Taşınmaya konu olan Kaba eşyalar (koltuk, gümüşlük, yatak, baza, gardırop vb.) ve Hassas eşyalar personelimiz tarafından pat pat tipi havalı ambalajlar ile paketlenip taşınmaya hazır hale getirilir.

3.Taşındığınız bina ve taşınacağınız binada asansör yoksa eşyalarınız beden gücü ile nakledileceğinden ekstra ücret uygulanmaktadır.

4. Eşyalarınız içerisinde Para Kasası, Piyano ve bu ağırlıkta değerlendirilecek benzer eşyalara ekstra taşıma ücreti uygulanmaktadır.

5. Taşındığınız ve Taşınacağınız bina kapısına ya da site içerisine araç yanaşmama durumu olursa ekstra taşıma ücreti uygulanmaktadır.

6. Taşınacak olan bütün eşyalarınız taşındığınız lokasyon da tek tek paketlerden çıkarılıp kurulumu ve yerleştirilmesi sağlanmaktadır.

7. Taşınan bütün eşyalarınız şirketimiz tarafından sigorta kapsamında taşınacaktır.