Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşımacılık işlemlerinden yararlanarak bazı eşyalarınızın farklı adrese daha uygun fiyat ile sevk edilmesi sağlanır. Eşyanızın sevk edilmesi ile ilgili olarak başvurunuzu yapmanın sonrasında taşımacılık fiyatlandırması için yetkili personel adresinizi ziyaret eder. Fiyatlandırma sonrasında onay vermeniz durumunda parça taşımacılık sözleşmesi imzalanarak eşyanız teslim alınır.

Parça eşyanızın adresinizden teslimi sonrasında depomuza sevki yapılır. Kapalı kasa araç ile gerçekleştirilecek olan eşya taşıma işlemlerinde eşyanızın tüm ambalajlaması ve paketlemesi de firmamız tarafından konusunda uzman olan ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Aynı yere ulaştırılacak olan diğer eşyalar ile beraber depodan teslim alınan eşyanızın araç ile nakli yapılır.

Parça eşya taşımacılık işlemlerinde araç içine yerleşimde de ilk indirilecek olan eşya en son araca konularak planlama yapılır. Eşya taşımacılık hizmetinde eşyanızın taşınması sırasında herhangi bir hasar, zarar ya da kaza durumlarına karşı da sigorta kapsamında korunma sağlanıyor.

Eşyanızın taşınmasında mobilya ve buna benzer eşyaların söküm işleri ve montaj işlemleri de firmamız personeli tarafından gerçekleştirilmektedir. Eşyanızın adresinizden tesliminde paketleme akabinde hazırlanan sözleşmenin yanı sıra eşya ambalajının üzerine de sevk adres ve teslimat ile ilgili diğer bilgiler de sabitlenir.

Sezerler Nakliyat Parça eşya taşımacılığı ve Ankaradan şehirler arası ambar kargo nakliyat hizmetini sizlere sunan firmamız uzman ve deneyimli ekibimiz ile kaliteli malzeme ve kapalı kasa araçlar ile nakliye işlemleriniz gerçekleştirmektedir.